„Powitanie na wesoło” w klasach młodszych

Impreza integracyjna pod hasłem „Powitanie na wesoło” to już tradycja „Siódemki”. W tym roku w obchody tego wyjątkowego dnia zostali włączeni także uczniowie klas 1-3. Przybyli do nas również goście z zaprzyjaźnionych przedszkoli.

,,Powitanie na wesoło’’ odbyło się 2 października 2024 r. w naszej hali sportowej. Jego najważniejszymi elementami były różne gry i ciekawe konkurencje sportowe przygotowane dla uczniów rozpoczynających naukę w ,,Siódemce” oraz przede wszystkim wspólna zabawa i integracja. W rywalizację włączyli się także wychowawcy klas 1-3, gdyż wzięli udział  w jednej z konkurencji pod hasłem „rzut do celu”. Nauczyciele dzięki wspaniałemu dopingowi swoich wychowanków starali się wypaść jak najlepiej. Ten wyjątkowy, mający na celu integrację i pełen zabawy dzień, zakończył wspólny taniec uczestników spotkania.

Wszystkim obecnym towarzyszyły radość, uśmiech oraz zaangażowanie, które pozwoliły na lepsze poznanie siebie nawzajem, nawiązanie nowych znajomości, a może nawet przyjaźni. Jedno jest pewne, że był to czas dobrej, wspólnej zabawy!