Z Siódemki na Mistrzostwa Polski….

Absolwentki naszej szkoły po zakończeniu roku szkolnego nie przestały kontynuować treningów w barwach Siódemki, pod okiem naszej trenerki Żanety Trąbczyńskiej. Współpraca zaowocowała awansem na Mistrzostwa Polski Młodzików. Dziewczyny, po raz pierwszy miały możliwość startu, na tak wysokiej randze zawodach, a choć były rocznikiem młodszym spisały się znakomicie. Bez medali, ale z czołowymi miejscami w swoich konkurencjach biegowych wróciły z nowym bagażem doświadczeń, co pomoże w starcie w przyszłym roku. Cieszymy się, że nasi uczniowie i absolwenci biorą udział w największych imprezach w kraju. Tym razem szczególne gratulacje kierujemy do Mai Gradoń, Emilki Majewskiej i Weroniki Mermer. Powodzenia w dalszym rozowoju!!!