Znakomite występy Siódemki na Mistrzostwach Śląska

Reprezentacja naszej szkoły w barwach klubu sportowego CKS Budowlani zmagała się z najlepszymi zawodnikami kategorii U14 na Mistrzostwach Śląska w lekkiej atletyce. Pomimo wymagającej aury nasi uczniowie wykazali się silnymi charakterami i wysoką dyspozycją, co w efekcie dało wysokie lokaty, rekordy życiowe i medale mistrzostw śląska. Warto podkreślić, że dwie najszybsze dziewczęta na śląsku, to uczennice lekkoatletycznej klasy sportowej – Maja Spyra (złoty medal) i Amelia Młynarczyk (srebrny medal). Po medale sięgnęli również w sztafecie 4x100m: Amelia Młynarczyk, Maja Spyra, Zofia Kaliściak, Liliana Wysocka (złoty medal), w sztafecie 4x100m: Ignacy Całko, Miłosz Piasecki, Mateusz Pędziwiatr, Jakub Osowski (srebrny medal). W wieloskoku debiutowała Liliana Wysocka, która w pięknym stylu zdobyła brązowy medal. Tuż za podium uplasował się Miłosz Piasecki w skoku w dal oraz Mateusz Pędziwiatr w biegu na 300m. Rekordami życiowymi pochwalić się mogą: Ignacy Całko, Zofia Kaliściak i Anastazja Osowska w biegu na 300m, Jagoda Trybuła i Wiktor Wala w biegu na 1000m. Bardzo dobrym występem pochwalić się może Magdalena Grzyb w biegu na 600m, Paulina Deska w biegu na 300m oraz Jakub Osowski w biegu na 100m. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą część sezonu !!!