Sztafetowe Biegi Przełajowe – etap miejski

Tradycyjnie Park Lisiniec gościł najlepszych biegaczy z częstochowskich szkół podstawowych. Wśród wszystkich reprezentacji nie mogło zabraknąć naszej Siódemki, która kolejny rok z rzędu broniła tytuł najlepszych. W tym roku zarówno dziewczęta młodsze, jak i starsze zwyciężyły przełajowe zmagania i awansowały do etapu powiatowego. Warto wspomnieć, iż w kategorii dziewcząt młodszych Siódemka wystąpiła w dwóch składach, które kolejno zajęły pierwsze i drugie miejsce. W kategorii chłopców na drugim stopniu podium stanęli chłopcy starsi, a brązowe medale wywalczyli chłopcy młodsi, obydwie drużyny również wywalczyły awans na zawody rejonowe. Reprezentacja dziewcząt w ramach igrzysk młodzieży szkolnej: Paulina Deska, Jagoda Trybuła, Liliana Wysocka, Amelia Młynarczyk, Wiktoria Męcik, Maja Rozbicka. Reprezentacja chłopców w ramach igrzysk młodzieży szkolnej: Ignacy Całko, Wiktor Wala, Mateusz Pędziwiatr, Miłosz Piasecki, Mikołaj Cubała, Aleksander Drewnik.Reprezentacja dziewcząt w ramach igrzysk dzieci skład pierwszy: Magdalena Grzyb, Maja Spyra, Zofia Kaliściak, Natalia Kowalik, Anastazja Osowska, Aurelia Głowacka. Skład drugi: Rozalia Jaworska, Hanna Świerczyńska, Liliana Matyjas, Maja Walaszczyk, Julia Gradzik, Kinga Pietruczna.Reprezentacja chłopców w ramach igrzysk dzieci: Adrian Zemła, Filip Męcik, Marcin Górecki, Bartek Pianka, Adrian Wachowicz, Jakub Osowski. Gratulujemy, trzymamy kciuki za etap powiatowy!!!