Powitanie na wesoło

W środę, 2 października 2024 roku uczniowie klas 4-8 wyjechali na integracyjną imprezę „Powitanie na wesoło” do Olsztyna – góra Biakło. Mimo niesprzyjającej pogody, wszystkim dopisywał świetny humor. Podczas spaceru pod górę Biakło nie zabrakło śpiewów. Najważniejsze było jednak to, że wszyscy dotarli na miejsce bezpiecznie, wspierając się wzajemnie podczas wędrówki. Atrakcją miała być wspólna zabawa podczas „spartakiady”, którą uczniowie oczywiście ochoczo rozpoczęli. Chociaż pogoda nam nie dopisała, ponieważ zaczął padać deszcz, to miło spędziliśmy wspólny czas. Gdy już zmokliśmy na całego, to po powrocie w szkolnej stołówce czekała ciepła herbatka przygotowana przez Panie kucharki. Mimo, że pogoda w tym dniu nie była naszym sprzymierzeńcem, możemy być dumni z naszych uczniów i nauczycieli, bo decydując się na tę przygodę pokazali, że nie boją się wyzwań. Niezapomniane wspomnienia to kolejny aspekt, z którego możemy być dumni. Może właśnie tego dnia zbudowaliśmy z przyjaciółmi atmosferę oderwaną od codzienności – wspólne uchwycenie ulotnych chwil, takich jak śmiech, kiedy wszyscy mokną do ostatniej nitki. Te wspomnienia zostaną z nami na zawsze, tworząc silniejsze więzi między uczestnikami wycieczki. Na koniec warto zauważyć, że mimo deszczu nasze serca były pełne radości i satysfakcji z pokonywania przeciwności losu. Pamiętajmy, że nawet deszcz może być pretekstem do stworzenia pięknych wspomnień.

POWITANIE NA WESOŁO 2.10.2024R..mp4