I edycja Jurajskiej Ligi Rowerowej

26 września przy Szkole Podstawowej nr 22 na Zawodziu odbyła się I edycja Jurajskiej Ligi Rowerowej. Brało w niej udział prawie 300 uczniów z częstochowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała grupa 16 uczniów, w skład której weszli: Julia Bińczyk, Matylda Tomalska, Maja Gradzik, Maja Żelezik, Julia Gradzik, Eryk Staniec, Patryk Sojda, Natan Kantorysiński, Mikołaj Cubała, Franciszek Wrona, Antoni Wajs, Igor Głowaczewski, Dominik Żegleń, Marcin Górecki, Bartłomiej Pianka, Kamil Torchalski.

Uczniowie ,,Siódemki’’ z wielkim zapałem rywalizowali na trasie, korzystając przy tym z pięknej pogody, jaka towarzyszyła zawodom. Najlepiej z nich pojechała Julia Gradzik z klasy V b, która  zajęła 10. miejsce. W grupie dziewczynek starszych Matylda Tomalska z klasy VII b zajęła 14. miejsce, z chłopców młodszych Antoni Wajs z klasy VI b zajął 26. miejsce. Natomiast z grupy chłopców starszych Mikołaj Cubała z klasy VII b zajął 16. miejsce.

Wszystkim startującym gratulujemy i dziękujemy za udział w tych zawodach!