Rodzinny Bieg Zabieganych

W miniony weekend promenada Niemena wypełniła się uczestnikami biegu ulicznego organizowanego przez stowarzyszenie Zabiegani Częstochowa. Jest to impreza, która co roku zrzesza miłośników biegania, w różnych kategoriach wiekowych. Wśród biegaczy nie mogło zabraknąć uczniów Siódemki, którzy licznie przybyli w asyście nie tylko naszych trenerów, ale również swoich rodziców. Imprezie towarzyszyła znakomita, rodzinna atmosfera, w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Cała grupa z naszej szkoły spisała się na medal, który otrzymywał każdy uczestnik w momencie przekroczenia linii mety. Na podium również mieliśmy swoich reprezentantów. Byli to: I miejsce Aurelia Głowacka, II miejsce Julia Gradzik, III miejsce Hanna Świerczyńska, II miejsce Bartłomiej Habrowski. W tym roku w sztafecie 2x1500m z powodzeniem, zajmując I miejsce wzięły udział nauczycielka wychowania fizycznego Mariola Sojda i uczennica siódmej klasy sportowej Jagoda Trybuła. Jesteśmy szkołą, w której uczą się wyjątkowe dzieci, oby więcej takich duetów. Gratulacje!!!