34 Złota Mila Częstochowy

Wrzesień, to nie tylko miesiąc kojarzący się z jesienią, ale od trzydziestu czterech lat również z organizacją biegu ulicznego “Złota Mila” Częstochowy. Tradycyjnie na stadionie MOSiR Częstochowa zameldowała się nasza szkoła. W tym roku w rekordowej liczbie 124 osób, z klasą pierwszą sportową na czele. Dzieciaki pomimo tego, iż były najmłodsze wspaniale dały sobie radę z wymagającym dystansie. Podobnie poradzili sobie ich starsi koledzy, którzy zajmowali czołowe lokaty i wielokrotnie stawali na podium. Najwyższe miejsca w swojej kategorii wiekowej zajęli: I miejsce – Jagoda Trybuła, Adrian Wachowicz, Magdalena Grzyb. II miejsce – Paulina Deska, Wiktor Wala, Maja Spyra, Bartłomiej Habrowski, Lena Caban, Natalia Kowalik. III miejsce – Zofia Kaliściak, Ignacy Całko, Adrian Zemła. Gratulujemy, Jesteśmy z Was dumni!!!