Finał Miejski Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym

To był zdecydowanie dzień, który należał do Siódemki. Na stadionie miejskim MOSiR Częstochowa odbył się finał miejski w trójboju lekkoatletycznym. Bieg, skok i rzut nie sprawił trudności reprezentacji dziewcząt naszej szkoły. Po zakończonej rywalizacji dziewczęta w składzie: Natalia Kowalik, Maja Walaszczyk, Julia Gradzik, Natalia Skórka, Aurelia Głowacka, Kinga Pietruczna zdobyły największą ilość punktów i zwyciężyły zawody. Indywidualnie w biegu na 60m najlepsza okazała się Maja Walaszczyk, tuż przed Natalią Kowalik i Julią Gradzik. W rzucie piłeczka palantową Natalia Kowalik nie miała sobie równych. Podium w skoku w dal również należało do Siódemki – najdalej skoczyła Natalia Kowalik, tuż za nią uplasowała się Natalia Skórka i Maja Walaszczyk. Najlepszą zawodniczką zawodów okazała się Natalia Kowalik. Drużyna zakwalifikowała się do etapu powiatowego, za który mocno trzymamy kciuki !!!